Köy Enstitüleri Fikir ve Kültür Günleri Ayvalık'ta! Köy Enstitüleri Fikir ve Kültür Günleri Ayvalık'ta!

Amerika, İngiltere, Avustralya başta olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarındaki onlarca ülkede binlerce kez sahnelenmiş ve ödüller almış, gişelerde olağanüstü başarılara imza atmış Broadway'in en çok bilinen müzikallerinden "Annie", 19 Aralık’ta iki yılbaşı özel gösterisi ile İstanbul BESA Cevahir Sahnesi'nde izleyicisi ile buluşacak.  Başyapıt niteliğindeki müzikalin biletleri Türkiye’nin lider ve en kapsayıcı online etkinlik platformu Biletinial’da…

Broadway'in en çok bilinen müzikallerinden “Annie”, Türkiye’de izleyicisi ile buluşuyor. Amerika, İngiltere, Avustralya başta olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarındaki onlarca ülkede binlerce kez sahnelenmiş ve ödüller almış, gişelerde olağanüstü başarılara imza atmış, Broadway'in en çok bilinen müzikallerinden olan “Annie”, Mozart PSM yapımı olarak sahneye taşındı.


Yetimhaneye bırakılmış, anne ve babasını arayan, kalbi özlemle dolu olan Annie için bir gün bir umut doğar. Karşılaştığı durumlar beklediği gibi gitmese de Annie'nin iyimser gülüşü, geleceğini New York'un neon ışıkları gibi aydınlatabilecek mi?

Muhteşem müzikal, 19 Aralık’ta İstanbul BESA Cevahir Sahnesi'nde gerçekleşecek iki yılbaşı gösterisiyle seyircilere keyifli anlar yaşatacak. Kadrosunda Devlet Opera ve Balesi’nden solist ve orkestra sanatçıları ile çocuk oyuncuların yer aldığı müzikal başyapıtının biletleri Türkiye’nin lider ve en kapsayıcı online etkinlik platformu Biletinial’da satışa çıktı.

Editör: TE Bilisim