TRT 1’ de yayınlanan, ekranların sevilen dizisi "Hayatımın Neşesi", 3 Ekim Salı günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Aile olmanın, sırları saklamanın ve yeniden başlamanın ne demek olduğunu gösteren "Hayatımın Neşesi", 13. bölümde izleyenleri yine ekran başına kilitleyecek.

 

Hayatımın Neşesi’nde Aylin ve Serdar arasındaki sırların açığa çıkmasıyla Mehmet, Aylin ve Serdar arasındaki gerçekleri öğrendiğinde nasıl bir tepki verecek?

 

Neşe'nin babasını bulma çabaları, Rüçhan'ın ani kararı ve Sevda'nın aşka olan ilgisi izleyenlere yine unutulmaz anlar yaşatacak!


“NEXT by TRT World Forum” Başlıyor “NEXT by TRT World Forum” Başlıyor

 

Hayatımın Neşesi’nin 13. Bölümünde neler olacak:

 

Sıcak, eğlenceli ve samimi anların yanı sıra sürpriz gelişmelerin de izleyenleri beklediği bu yeni bölümde, aile bağları bir kez daha sınanacak.

 

Aylin ve Serdar'ın sırları nihayet gün yüzüne çıkarken, Mehmet bu duruma nasıl tepki verecek? Serdar'ın yakın arkadaşı Mehmet, onunla olan bağını kesecek mi? Tüm bu soruların yanıtlarını ararken, Neşe'nin babasını arama çabaları da duygusal anlara gebe.

 

Bu bölümde Rüçhan'ın ani kararı ve evi terk etmesi, diziye yeni bir soluk getiriyor. Sevda'nın, Mert'le olan ilişkisi ise aşkın ve dostluğun sınırlarını zorluyor. Mehmet'in aldığı kararlar ise, gelecek bölümlerde ne gibi değişikliklere neden olacak?


 

Bir aile olmanın, birlikte güzel ve zor anları paylaşmanın ne demek olduğunu hatırlatan "Hayatımın Neşesi", Salı günleri izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Sıcacık aile bağlarını, eğlenceli anları ve duygu yüklü sahneleriyle her hafta ekran başındakilere unutulmaz anlar yaşatacak. 
Editör: TE Bilisim