TRT1 ekranlarında yayınlandığı günden bu yana zirvelerde olan gerçekleştirdiği Teşkilat’, 12 Aralık Pazar akşamı yayınlanacak olan yirmi altıncı bölümüyle TRT 1’de ekrana gelecek.

Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen ‘Teşkilat’,  gündem belirleyecek sıra dışı hikayesi, aksiyon sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile adından söz ettirmeye devam edecek.

‘Teşkilat’ta bu hafta neler olacak:

Libya’da sağlanan büyük başarının ardından Ankara’ya dönen ekibi yeni bir sürpriz beklemektedir. Yıldırım’ın yeni hamlesi hem Nemesis’in ilk adımı hem de ekip için zorlu olayların başlangıcı olacaktır. Yıldırım’a karşı büyük bir adım atan ekip kendilerini tüm ülkeyi etkileyecek olaylar silsilesinin içinde bulur. Yıldırım büyük planı için ülkeyi kaosa sürükleyecek düğmeye basar.

Niloya’nın Farklı Bakış Açılarıyla Eğlenceli Bir Keşfe Hazır Mısınız? Niloya’nın Farklı Bakış Açılarıyla Eğlenceli Bir Keşfe Hazır Mısınız?

Tüm bu sürecin içinde Serdar bir anda ortadan kaybolur. Serdar’ın geri dönebilmek için zorlu yolları aşması ve tüm ekibin de başarılı olmaktan başka çaresi yoktur.

‘Teşkilat’ heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

TEŞKİLAT – KÜNYE

TEŞKİLAT - KÜNYE

Yönetmen                                  : Burak Arlıel- Burak Müjdeci

Yapımcı                                      : 

Senaryo                                      : Teşkilat Yazı Grubu

Müzik                                          : Atakan Ilgazdağ

Görüntü Yönetmeni                : Cihan Yeşiltarla

Oyuncular                                  : Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya, Tuncer Salman, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Nil Günal, Feray Darıcı, Mustafa Açılan, Bülent Bilgiç, Mehmet Ergenç, Hilal Öztunca, Lara Domaç ve Hakan Boyav ve Yavuz Bingöl 
Editör: TE Bilisim