Oyunculuk dışında birçok başarılı işe imza atan oyuncu Tolga Karel çok ses getirecek ve çok önemli A plus isimlerle yaptığı fotoğraf çekimlerine özel röportajları da ekleyerek Türkiye’nin ilk alternatif moda dergisi L’VARİETE’yi çıkartmaya hazırlanıyor.

220 sayfa olacak olan ve moda adına kadınların özgün dünyalarını yansıtacak L’VARİETE yayın hayatına Mayıs ayında merhaba diyecek.

Türkiye’nin ilk alternatif moda dergisi olacak L’VARİETE’nin Kreatif direktörlüğünü Tolga Karel üstleniyor İçeriğinde Moda Stil, Özel Röportajlar ve çekimler, yaşam, kültür, sanat, magazin, sağlık, estetikten, dünya trendlerine kadar her şeyin olacağı 220 sayfalık dergi raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

.Başta moda olmak üzere birçok farklı alanda okuyucusuna yeni pencereler açacak ve yeni motivasyonlar oluşturacak yepyeni bir dergi için yoğun şekilde çalıştıklarını söyleyen Tolga Karel, ‘Alanında çok deneyimli bir ekip ile yola çıktık. Moda adına anlatılmasıgerek her şeyi a plus dünya markalarıyla birleştireceğiz. Dergimiz L’Variete’nin ileriki zamanlarda büyük bir lansmanını yapacağız. Alanlarında başarılı birçok kişiyi hiçbir yerde görmediğiniz fotoğraf çekimleri ile ve çok özel röportajlarıyla okuyucularla buluşturacağız. ’dedi


Kaynak: medyadoktoru

Editör: TE Bilisim