UIP Haberleri

UIP haberleri ve güncel UIP gelişmeleri, UIP ile ilgili tüm video, UIP fotoğrafları ve UIP haberleri Sinematur sitemizde


SİNEMA

UZUN BİR SÜRENİN ARDINDAN GELEN 'ÇILGIN HIRSIZ 4' FİLMİNİN TÜRKÇE DUBLAJLI YENİ FRAGMANI VE AFİŞİ YAYINLANDI!

SİNEMA

17 MAYIS'TA VİZYONA GİRECEK OLAN HAYALİ ARKADAŞLAR FİLMİNİN TÜRKÇE DUBLAJLI VE TÜRKÇE ALT YAZILI YENİ FRAGMANLARI PAYLAŞILDI!

SİNEMA

Hayali arkadaşlar sadece bu sevimli yaratıklar değil, aslında umutlarımız, hayallerimiz, hırslarımız için zaman kapsülleridir.

SİNEMA

Komik, sürükleyici, yıldızlarla dolu heyecan verici bir film olan Dublör filmi dublör ve kamera arkası ekibine adanmış bir aşk mektubu.

SİNEMA

Bir aksiyon gerilim filmi olan Maymun Adam gücü ve cesareti temsil eden bir simge olan Hanuman efsanesinden ilham alıyor.

SİNEMA

DreamWorks Animation, New York Times en çok satan kitaplar listesinde birinci olan ödüllü 'Vahşi Robot'un yeni bir uyarlamasıyla geliyor.

SİNEMA

60'lı yıllarda geçen 'Motorcular' kurgusal bir motosiklet kulübünün zaman içindeki değişimini anlatan bir yapım!.

SİNEMA

2008’den beri Kung Fu Panda serisinde yerini alan Okan Yalabık’ın 'Panda Po' seslendirmesi ile 'Kung Fu Panda 4', 5 Nisan...

SİNEMA

MEGAN filminin yapımcıları Atomic Monster ve Blumhouse, doğaüstü yeni gerilim filmi Gece Yüzüşü (Night Swim) ile korkunun en derin noktasına...

SİNEMA

BACK TO BLACK FİLMİNİN TEASER AFİŞİ VE TÜRKÇE ALT YAZILI BİRİNCİ FRAGMANI PAYLAŞILDI!

SİNEMA

'BOB MARLEY: ONE LOVE' YENİ KAMERA ARKASI İÇERİĞİ PAYLAŞILDI!

SİNEMA

'ÇILGIN HIRSIZ 4' TÜRKÇE DUBLAJLI BİRİNCİ FRAGMANI YAYINLANDI!