İBB Haberleri

İBB haberleri ve güncel İBB gelişmeleri, İBB ile ilgili tüm video, İBB fotoğrafları ve İBB haberleri Sinematur sitemizde


SİNEMA

DANS TEMALI ÖDÜLLÜ FİLMLER “ÂŞIKLAR ŞEHRİ”, “ÖZGÜRLÜK DANSI” ve “SİYAH KUĞU”, 29 NİSAN DÜNYA DANS GÜNÜ’NDE ÜCRETSİZ GÖSTERİMDE!

KÜLTÜR-SANAT

Bu yıl 8.incisi düzenlenen Üstün Akmen Tiyatro Ödülleri'nin töreni Bakırköy İBB Cem Karaca Kültür Merkezi'nde yapılacak.

SİNEMA

İBB Beyoğlu Sinemasında buluşan 'Paranoya' film ekibi, okuma provası öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

YAŞAM

HALİÇ TERSANESİ KAPILARINI İSTANBUL SANAT İLE AÇTI! EKREM İMAMOĞLU’NUN “TARİHİ MİRASA SAHİP ÇIKAN İSTANBUL” SUNUMU BÜYÜK ALKIŞ ALDI.

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Tarihi Yarımada’daki projelerine bir yenisini daha ekliyor!

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul’un kamusal alandaki en büyük kültür ve sanat mekânı Artİstanbul Feshane, dünyanın en önemli sanat kurumlarından Britanyalı Tate’i ağırlıyor!

'Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe' sloganıyla her daim umuda ve onun kaynağı olan direnişe vurgu yapan festival,...

Nazım Hikmet’in hayatını anlatan biyografik müzikal “Ben Nazım”, dünya prömiyerini Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirecek!

YAŞAM

Belediyelerin Öncülüğünde Zehirsiz Kentler Mümkün!

YAŞAM

Beylikdüzü Belediyesi, Kavaklı Mahallesi’nde bulunan ve halk arasında ‘Delikli Taş’, ‘Dilek taşı’ olarak da bilinen fosil ağacı kamuoyuna duyurarak ilçenin...

MALTEPE BELEDİYESİ'NDEN PANDEMİNİN ETKİLEDİĞİ SANATÇILARA BÜYÜK DESTEK...

SPOR

Etkinliğe 70’ten fazla popüler konuk ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldı.