Niloya’nın Farklı Bakış Açılarıyla Eğlenceli Bir Keşfe Hazır Mısınız? Niloya’nın Farklı Bakış Açılarıyla Eğlenceli Bir Keşfe Hazır Mısınız?
TRT 1’in mahallede kurdukları gizli teknoloji üssünde kendi dronlarını tasarlayan gençlerin hikayesini ekranlara taşıyan Kod Adı Kırlangıç26 Kasım Pazar günü saat 17.45’te üçüncü bölümüyle ekranlara gelecek.

 

‘Kod Adı Kırlangıç’ın 26 Kasım Pazar günü saat 17.45’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak 3.  bölümünde neler olacak:

 

Aspar’ın aniden mahalleye taşınması, Selim’i tedirgin eder. Bunun da Şirket’in planı olduğunun farkındadır. Şahin ve Müge ile kendi ekibin kuran Aspar ise bir yandan da mahalleli ile tanışır, onlara kendini sevdirmeye çalışır.

Selim ve Kırlangıç ekibi, yeni ofislerinde çalışmalara başlarlar. Selim ekibin kurallarını, görev ve sorumluluklarını anlatır. İlk görevleri ise grup olarak bir icat yapmalarıdır. Bu sırada Yiğit Efe ailesinden kalma bilekliğini kaybeder.

Ekip Yiğit Efe’nin bilekliği bulabilecek mi? Aspar’ın yeni planı işe yarayacak mı? Mahallede gelişen olaylar ve Kırlangıç ekibini bekleyen sürpriz gelişmeler üçüncü bölümde Kod Adı Kırlangıç’ta…

 

Editör: TE Bilisim