TELEVİZYON Haberleri Tümü

Absürt komedi severler ekran başına…

Geçtiğimiz hafta izleyiciyle buluşan ve absürt komedi severleri ekran başına kilitleyen TRT 1’ in absürt komedi dizisi Tutunamayanlar, kahkaha dolu ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Yeni bölümü 14 Ocak salı günü saat 20. 00’de yayınlanacak olan “Tutunamayanlar”ın ilk bölümü büyük bir ilgi ve beğeniyle izlendi… Sosyal medyada ilgi odağı olarak; en çok konuşulan dizi haline geldi.

Tutunamayanlar, edebiyat göndermeleri, sıcak mahalle atmosferi ve birbirinden komik sahnelerden oluşan ikinci bölümüyle de absürt komedi severleri ekran başına kilitleyecek.

 

Tutunamayanlar’ın ikinci bölümünde bizi neler bekliyor

 

Bir an önce terfi alıp, Avrupa’ya tayin olmak isteyen ilham perisi İlhan, toplanan periler konseyine ‘yaptığı ilhamlarla’ ilgili bir sunum yapmış,  fakat beklediği sonucu alamamış ve eski görev yerine tekrar dönmüştür.

 

Öte yandan Tarık’ın mahalleye gelen İrem’in neden geri döndüğüyle ilgili kafasında soru işaretleri vardır. İrem ise Tarık’a yük olduğunu düşünmektedir. Tarık, ekonomik olarak da zor durumda olan İrem’e iş konusunda yardım etmeye çalışır.

 

Bu durumu öğrenen Cemile, yeni gelen bu kızı tanımak için çeşitli yollar dener. Tarık ve İrem’in aralarında bir şey olmasını istemeyen Cemile, Nurdagül ve Vildan ile beraber planlar yapmaya başlar.

 

Tutunamayanlar, ikinci bölümüyle 14 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz